Reference

Reference

Karel Pekáček

Dobrý den pane Šegáte,

Moc děkuji za perfektně odvedenou práci. Cokoliv budu řešit ohledně nemovitostí určitě s Vámi. Na podzim budu řešit určitě prodej bytu 2+1 ve Zlíně.

Mějte se pěkně

Karel Pekáček

Děkuji panu Šegátoví za zprostředkování prodeje mého bytu, jsem velmi spokojená za vlídné, ochotné a profesionální chování …. poznala jsem laskavého člověka… doporučuji..
Dagmar Manáková

“S poskytovanými službami pana Šegáta jsme byli při prodeji našeho bytu velmi spokojeni. Kdybychom příště prodávali nebo kupovali nějakou nemovitost, určitě bychom se na něj s důvěrou obrátili a taky bychom ho doporučili svým známým. Vždy dodržel a splnil vše, na čem jsme se domluvili, ochotně ve všem vyšel vstříc. Svou práci odvedl perfektně. Děkujeme”

“Perfektní komunikace, vstřícnost”

“vstřícné , koordinované jednání,ochota ze strany makléře, profesionalita osobnosti.”

“Makléř byl profesionální, vždy dochvilný, ochotný a spolehlivý. Naše nemovitost byla díky němu velmi rychle prodána.”

Petra Chýle

“Realitní makléř pan Bc. Peter Šegát, byl pro mě velkou oporou i pomocníkem při prodeji mého RD po smrti manžela.Jeho individuální přístup byl velmi pozitivní a příjemný. Děkuji, že jsem mohla s Vámi spolupracovat pane Šegáte. “

“Naprostá spokojenost! Aktivně se věnuje prodeji dané nemovitosti. Tím myslím, že nesedí jenom na zadku a nečeká, že se mu někdo ozve, ale opravku aktivně vyhledává potencionální kupce. Ochota, spolehlivost a profesionální přístup. Pan Šegát je jednoduše člověk na správném místě.”

“vstřícné , koordinované jednání,ochota ze strany makléře, profesionalita osobnosti.”

“Komunikativní,vstřícný,pečlivý,…. Pán Šegát má moji důvěru,a nadále se budu obracet na jeho služby.”

Zdenka Žaludová Zlín

“Pan Petr Šegát je velmi příjemný,ochotný a spolehlivý člověk.Spolupráce s ním byla vždy bezproblémová.”

Poláčková

“S panem Šegátem jsme byli spokojeni, vždy dobře a ochotně komunikoval, díky jeho práci se nemovitost rychle prodala. Děkuji Poláčková”